چهارشنبه، 24 مهر 1398

تور لحظه آخری آنتالیاتور لحظه آخری آنتالیا 

 

برای اینکه یک سفر آرام و راحت و خاطره انگیز را تجربه کنید ما به شما شهر آنتالیا  را معرفی می کنیم. تورهای لحظه آخری آنتالیا این اعتماد و اطمینان را به شما  می دهد که سفری پر از هیجان و دل انگیزی را برای شما مسافران عزیز به ارمغان بیاوریم. در اینجا می خواهیم به صورت مختصر کمی از فضا و مکان های دیدنی و همین طور مراکز خرید و دیگر جاهای آن را معرفی کنیم.

لارا یکی از مناطق دیدنی در شرق آنتالیا است که در که ابتدای این منطقه ساحل صخره است و بعد از آن ساحل آن به صورت شنی می باشد.در این منطقه هتل های بسیار خوبی مانند تایتانیک، کلاب سرا و رویال وینگز نیز وجود دارد که بهترین هتل های این منطقه نیز می باشند. منطقه غربی آن که دارای ساحل سنگریزه ای نیز می باشد به نام کونیالیتی است و در نزدیکی آن با فاصله حدودا یک خیابان هتلی به نام پورتوبلو و سی لایف قرار دارند. در واقع در این منطقه هتلی وجود ندارد که دقیقا کنار دریا قرار گرفته باشد. دیدن این منطقه را به تمامی کسانی که قصد دارند به شهر آنتالیا سفرکنند را پیشنهاد می کنیم.

در این منطقه طول سواحل آنتالیا نزدیک به 650 کیلومتر می رسد . هم چنین پلاژهای طبیعی بسیار زیبا و طبیعی در ساحل های دمره و قاش و کوملوجا و تکیراوا و فینیکه نیز وجود دارد.مراکز خرید آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا 

 

یکی از مراکز خریدی که در نزدیکی فرودگاه برای راحتی مسافران بر پا شده است مرکز خرید دپو می باشد. کسانی که لحظات آخر وقت کافی برای خرید در مرکز شهر را ندارند می توانند از این مرکز استفاده کنند. این مرکز دارای اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب  در تنوع محصولات به شتریان عرضه می شود. هم چنین برای خرید بهتر می توان به خیابان آتا ترک  در شهر آنتالیا بزنید. در این خیابان مغازه های پوشاک با قیمت های مناسبی را مشاهده می کنید. علاوه بر این می توان به فروشگاه های زنجیره ای میکروس که در سر تا سر آنتالیا واقع شده است مراجعه نمود. در واقع در تور های لحظه آخری آنتالیا این امکان را به شما ی دهیم که بهترین ها را به شما ارائه دهیم.


تور لحظه آخری آنتالیا


ورزش های آبی

اگر به ورزش های آبی علاقه دارید ما به شما پارک آبی بزرگ آنتالیا را معرفی می کنیم. در آنتالیا نیز از ورزش های آبی ساحلی به خصوص از پارک آبی بزرگ آن استقبال فراوانی می شود. به جرات می توان گفت هر کسی که به آنتالیا سفر می کند حتما به  پارک آبی آن رفته و از آن لذت می برد. در تور های لحظه آخری این تفریحات مهیج را از دست ندهید.

 

تور لحظه آخری آنتالیا


هم چنین در قسمت شرقی شهر آنتالیا پلاژهایی از جمله : لارا و بلک و کارپوز و یا کونو قرار دارد که جزء بهترین های آنها می باشد. در شهر آنتالیا تعداد متعددی از این قبیل پلاژ ها برنده جایزه یا همان پرچم آبی شده اند.  که این نشانه را از طرف محیط زیست برای رعایت و رسیدگی به محیط زیست ساحلی و فراهم نمودن امکانات مناسب به آنها اعطا شده است. تمیزی آب دریا و سوا حل دریا و خدمات رسانی به افراد واقع در ساحل جزء بارزترین خصوصیات این منطقه نیز می باشد. بنا براین باعث جذب توریست بیشتر می شود.

علاوه بر همه این ها در ماه های مارس تا دسامبر هنگام ه که هوا گرم شده است و با داشتن آب و هوای بسیار خوب در کنار سواحل زیبا و دیدنی آن با پلاژ های طبیعی و شن های نرم بسیار دل انگیز و باعٍ افزایش توریست در آن منطقه نیز می شود.


سواحل آنتالیا


تور لحظه آخری آنتالیا

ترکیه نیز به عنوان تقریبا یکی از مراکز گردشگری و توریستی بزرگ دنیا محسوب می شود. تقریبا از سر تا سر دنیا به این کشور زیبا به خصوص ترکیه مسافرت می کنند. در شهر آنتالیا با وجود آب و هوای بسیار خوب مدیترانه ای آن و هم چنین هتل های بسیار لوکس و جذاب ، و همینطور با داشتن پلاژ های طبیعی و وسیع آن ، داشتن بهترین مراکز خرید، ورزش های آبی ان بسیار مورد علاقه و توجه توریست ها قرار گرفته شده است.


آنتالیا و شهرهای نزدیک به آن


تور لحظه آخری آنتالیا 


کمر

یکی از شهر هایی که در این چند سال اخیر بسیار مورد توجه ایرانیان توریستی برای مسافرت به آنجا قرا گرفته است. این شهر در حدود 42 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. در این مطقه هتل های زیبا و سر سبز و دلبازی با قیمت های بسیار مناسب واقع شده است که از امکانات خوبی برای مسافران خود بهر مند می شوند. علاوه بر این داری سواحل بسیار زیبا و دلنشین و ساحل سنگریزه ای برخوردار است. نرخ هتل های این منطقه نسبت به آنتالیا و بلک بسیار مناسب تر است. هم چنین مراکز خرید و رستوران های بسیار با قیمت های مناسب وجود دارد. لازم به ذکر است که در این شهر نیز تمامی هر آنچه که از ورزش ها و تفریحات را در نظر درید را دارا می باشد. در تور های لحظه آخری از دیدن این مناطق زیبا را از دست ندهید.


تور لحظه آخری آنتالیا


 

به جرات می توان گفت که بهترین و لوکس ترین و مدن ترین و پر امکانات ترین هتل های آنتالیا در این شهر واقع هستند. این شهر در حدود 40 کیلومتری در ناحیه ی شرقی آنتالیا قرار دارد. می توان برای گرفتن حمام آفتاب و استفاده از دریا به این شهر رفت. ساحل آن نیز به صورت شنی می باشد که بسیار زیبا و دل انگیز می باشد. در این شهر کلوپ ملی گلف واقع شده است. این کلوپ طرفداران بسیاری نیز دارد که از سر تا سر دنیا برای بازی در این کلوپ به این شهر سفر می کنند. در این کلوپ نیز می توان از تمامی اکانات ورزش های آبی آن استفاده کنند و کسانی که به ورزش گلف علاقه بسیاری دارند می توانند از امکاناتی مثل گلف 18 حفره ای و 9 حفره ای استفاده می کنند.


تور لحظه آخری آنتالیا


سیده

سیده در زبان ترکی به معنای درخت انار است. این شهر دارای طبیعت بسیار زیبا و ساحل دلنشین ساحلی و هم چنین دارای رستوران ها و مغازه های متعددی می باشد که جزء مناطق توریستی واقع شده است. در این منطقه نیز هتل هایی با امکانات خوب و نرخ ها وهزینه های مناسبی در دسترس عموم قرار دارد. هم چنین در این شهر مناطق تاریخی فراوانی برای بازدید وجود دارد.