چهارشنبه، 24 مهر 1398

تور لحظه آخری تایلند


تور لحظه آخری تایلند

تایلند یکی از کشور های جنوب شرقی در آسیا که از نظر موقعیت جغرافیایی با کشور های هند و چین در ارتباط است . این کشور که با نام پادشاهی تایلند و نام قدیم سیام نیز شناخته می شود . تایلند از جنوب با کشور مالزی و خیلج تایلند ، از شمال به برمه و لائوس منتهی می شود . و از شرق به لائوس و کامبوج و از غرب با برمه و همچنین دریای آندامان همجوار بوده . زبان این شهر تایلندی و بانکوک که یکی از پرجمعیت ترین شهرها بوده و به عنوان پایتخت انتخاب شده است .

دیدنی های تایلند
 

 

تایلند به عنوان یکی از کشور های توریستی با سواحلی آرام و زیبا که از جاذبه ها و دیدنی های بسیاری برخوردار بوده ، معابد و طبیعت بکر این منطقه هر ساله شاهد توریست ها و گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا بوده که از این کشور به جاذبه های متنوع دیدن می کنند . که از جمله مناطق دیدنی و گردشگری تایلند را ذکر می کنیم :

منطقه زیبای کرابی :
منطقه ای با سواحل زیبا که به عنوان زیباترین مناطق آبی در جنوب شرقی آسیا واقع شده است . کرابی که در جنوب این کشور قرار دارد در طول دریایی آندامان واقع شده. از جمله زیبایی های شهر کرابی می توان به سواحل ماسه ای ، صخره ها ، تنوع گیاهی و جانوری اشاره کرد که با مساحتی بالغ به 4700 کیلومتر بوده که در دل خود 130 جزیره را جای داده ، که این موجب جذب گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور شده است . در تور لحظه آخری تایلند برای زیبایی های این منطقه حتما به دیدنی های شهر کرابی سر بزنید و از قایق سواری ، آبشار ها ، پارک ها ، چشمه ها و ... لذت ببرید .

کاخ های پادشاهی :


 

تایلند دارای معابد و کاخ های دیدنی بی شماری بوده که از جمله آن ها می توان به قصر تابستانی بنگ که در گذشته محل تفریح و استراحت پادشاهان بوده که از باغ های این قصر ها از معماری اروپایی برخوردار بوده اند.

پارک ملی دویی اینتانون :
این پارک ملی که در استان چیانگ در تایلند واقع شده است . یکی از زیباترین پارک های تایلند بوده که از کوه های زیادی از جمله وی اینتانون می باشد که از مرتفع ترین کوه های تایلند محسوب می شود و ارتفاعی بین 800 متر تا 2565 متر بوده بوده . از آبشار ها ، غارها و تنوع های زیستی مختلفی که در این پارک وجود دارد یکی از آثار شگفت انگیز چیانگ بوده که از آن به سقف تایلند نیز یاد می کنند .

بازار دمنوین سادواک :


بازار دمنوین سادواک

 

در شهر بانکوک که پایتخت تایلند می باشد ، بازارهای شناوری که در قایق های بر روی آب شناور هستند ، مردمان این نواحی انواعی از مواد غذایی که محلی بوده را عرضه می کنند.

لوی کراتونگ :


لوی کراتونگ

 

مراسمی بوده که همه ساله در پایان ماه سال مردم برای بد اقبالی و فانوس راه درست در دست بگیرند ، بالن ها را به هوا می فرستندتنوع گل و گیاه در چیانگ مای :

یکی از زیبایی های شمال تایلند که چهره نمایی کرده و هر ساله در ماه فوره در استان چیانگ مای برگزار می شود گل آرایی و تزئینات زیبایی می باشد که به یاد ماندنی ترین لحظات را در این جشن هر ساله رقم می زند

شهرهای جاذبه ای و گردشگری تایلند

 

شهر دیدنی بانکوک :
همان طور که اشاره شد بانکوک پایتخت تایلند به عنوان شهرهای دیدنی و تایلند به شمار می رود که دارای مناطق بی شمار گردشگری و دیدنی بوده که شهری زیبا برای سیر و گردش برای گرشگران بوده که از این شهر دیدنی دیدن کنند ، که از جمله می توان به رودخانه بانکوک ، رز گاردن ، دنیای وحش سارفاری ، مزرعه تمساح ها و ... اشاره کرد . اگر در تور لحظه آخری تایلند به این شهر سفر کردید ، برای خرید شهری مناسب بوده .

معبد وات رونگ خون :


 

 

اگر در تور لحظه آخری تایلند برنامه ریزی کرده این که به این شهر سفر داشته باشید به معبد بسیاز زیبا و هنرمندانه وات رونگ خون حتما دیدن کنید چرا که از زبده ترین و ماهر ترین معماران تایلندی ساخته شده است که در بین معماری های جهان خاص بوده و نماینگر هنر و فرهنگ این کشور بوده.

شهر دیدنی پاتایا :شهر دیدنی پاتایا


 

پاتایا از شهر های پر بازدید تایلند که سالانه بیش از 5,55 میلیون نفر توریست داشته که به عنوان یکی از شهر های توریستی مهم به شمار می رود .و دارای مناطقی دیددنی چون معبد یانسانگ وارارام ، جزیره مرجان ،مزرعه فیلم ها و ... می باشد .

 


شهر دیدنی پوکت

 

شهر دیدنی پوکت :

این شهر از دیرباز مورد توجه تجار و گردشگران زیادی قرار گرفته و به عنوان بزرگترین و اصلی ترین جزیره در تایلند محسوب می شود ، شهر پوکت که از پنج قرن پیش با صادر کردن قلع شهرت یافته ، امروزه همچنین در گردشگری نیز استراحت گاهی برای گردشگران زیادی شده است . که گردشگری تایلند با شهری تجاری –سیاحتی پوکت رونق پیدا کرد

که از جمله مناطق دیدنی شهر پوکت به جزایر پوکت ، فانتاسی شو ، موی تای ، جزیره فی فی و ... اشاره کرد .

شهر دیدنی سامویی :


شهر دیدنی سامویی


یکی از جزایر زیبای تایلند که در شرق سواحل تایلند قرار داشته و مساحتی نزدیک به 328 کیلومتر بوده که از اواسط قرن بیستم گردشگری در سامویی رونق یافت و دارای جاذبه های گردشگری بی شماری از جمله ساحل ماسه ای سفید ، صخره های که از مرجان بوده ، درختان نارگیل و .... نام سامویی برگرفته شده از نام چینی به معنای بهشت امن می باشد . این منطقه بیشتر پوششی از درختان بوده است.

برخی از دیدنی های شهر پوکت به مزرعه ماره ، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ ، آبشار ناموآنگ و ... نام برد.

مراکز خرید در تایلند


اگر در تور لحظه آخری تایلند قست داشته باشید که از مراکز خرید این کشور دیدن نماید و قصد خرید داشته باشید که از جنس با کیفیت تا بی کیفیت در آن جا وجود دارد برخی از مراکز خرید در تایلند :


مراکز خرید در تایلند


سنترال ورد در بانکوک : به عنوان بزرگترین مرکز خرید در آسیا که هر نوع کالای می توان در آنجا خرید ، و از اینرنت   و محیط های برای بازی بچه ها ، کافی شاپ ها و ... برای رفاه گردشگران و بازدیدکنندگان وجود دارد و مساحتی بالغ بر                                                                                                                      1024000 متر مربع بوده.

کپی سرن در بانکوک : دارای 100 فروشگاه که ظرفیت 416 خودرو برای پارک داشته و محلی برای خرید برند های    معروف بوده .


خرید در تایلند


سنترال چیدلوم در بانکوک  و دیگر مراکز خرید مهم که در شهر های دیگر تایلند بوده

آژانس های تور لحظه آخری تایلندآژانس های تور لحظه آخری تایلند


تور لحظه آخری تایلندیک از تور های معتبر و پیشرفته که در زمینه تور های خارجی بوده که با ارائه خدماتی کامل و بروز در تور های خارجی فعالیت داشته و در تور لحظه آخری تایلند نیز از کامل ترین و بهترین خدمات برخوردار بوده. و در برای شما مسافران عزیز برنامه های متنوع و به یاد ماندنی را در سال جدید در نظر گرفته است.