چهارشنبه، 24 مهر 1398

تور لحظه آخری دبی

هوای شهر دبی بدلیل نزدیکی به دریا بسیار شرجی و مرطوب می باشد اما در هوای بسیار داغ از مقدار رطوبت کم شده و هوا مقداری خنک تر و می توان آن را تحمل نمود. بیشتر توریست ها تور دبی را در فصل تابستان ترجیح نداده و بیشتر تور دبی در فصل زمستان را انتخاب می کنند. چرا که در فصل تابستان نمی توانند لذت کافی را از گردش خود ببرند.


تور لحظه آخری دبی

خدمات تور دبی

قطعا از لذت بخش ترین و ماندگار ترین قسمت ها در تور دبی می توان به تور های گردشگری چه در داخل و چه در خارج از شهر اشاره کرد که جزو جدا نشدنی این تور ها می توان بهتور خور، تور صحرا، پارک آبی، اتوبوس دو طبقه و ... اشاره نمود.

تور صحرا را که از جذاب ترین و فراموش نشدنی ترین قسمت تور دبی است که هدف ازین تور به تصویر کشیدن طبیعت کویر و هم چنین زندگی بادیه نشینان به بازدیدکنندگان می باشد.

زمان این تور از چند ساعت تا چند روز ادامه دارد و بسته به خواسته گردشگر در تور دبی می باشد اما رایج ترین تور از ساعت 3 یا 4 بعد از ظهر به سمت صحرا حرکت کرده و در اولین مرحله شما با یک ماشین 4 محوره به گشت و گذار در میان تپه های کویر می پردازید. و در انتها به یک مقر که در کویر ساخته شده می رسید که بصورت سنتی بنا شده است.

تور لحظه آخری دبی

تاریخچه دبی

800 اعضای قبیله بنی یاس، توسط خانواده آل مکتوم منجر شد، حل و فصل در دهانه نهر در 1833. نهر یک بندر طبیعی بود و دبی به زودی یک مرکز برای ماهیگیری، صید مروارید و دریا تجارت شد.

به نوبه خود از قرن 20 دبی یک پورت موفق بود. سوق (به عربی برای بازار) در سمت دیره از نهر بزرگترین در ساحل با 350 مغازه ها و ازدحام ثابت از بازدید کنندگان و بازرگانان بود. توسط 1930s جمعیت دبی نزدیک به 20،000، یک چهارم آنها مهاجران بودند.

در 1950s نهر شروع به گل و لای، در نتیجه شاید از افزایش تعداد کشتی هایی که از آن استفاده می شود. اواخر حاکم دبی، او حضرت شیخ راشد بن سعید آل مکتوم، تصمیم گرفت به آبراه لایروبی. این یک پروژه بلند پروازانه، پر هزینه، و رویایی بود. این حرکت منجر به افزایش حجم حمل و نقل محموله در دبی. در نهایت آن را تقویت موقعیت دبی به عنوان یک تجارت و صادرات مجدد مرکز بزرگ.

زمانی که نفت در سال 1966 کشف شد، شیخ راشد استفاده درآمدهای نفتی برای توسعه زیرساخت در دبی. مدارس، بیمارستان ها، جاده ها، شبکه مخابراتی مدرن ... سرعت توسعه اتشی بود. پورت جدید و ساختمان ترمینال فرودگاه بین المللی دبی ساخته شده است. فرمت باند است که می تواند هر نوع هواپیمایی جای اجرا شد. بزرگترین بندر انسان ساخته شده در جهان در جبل علی ساخته شد، و یک منطقه آزاد در اطراف بندر ساخته شده است.

فرمول دبی برای توسعه آشکار به هر کس بود - رهبری رویایی، زیرساخت با کیفیت بالا، محیط مهاجر دوستانه، مالیات بر صفر بر درآمد شخصی و شرکت های بزرگ و عوارض واردات پایین. نتیجه این بود که دبی به سرعت یک قطب تجاری و گردشگری برای منطقه ای که از مصر به شبه قاره هند و از آفریقای جنوبی به آنچه که در حال حاضر کشورهای مستقل مشترک المنافع به نام امتداد شد.

 

تور لحظه آخری دبی

تور لحظه آخری دبی

1- برج خلیفه

ساختمان تاریخی دبی برج خلیفه، که در 829.8 متر بلندترین ساختمان در جهان و یکی از مشهورترین نقاط شهرستان از علاقه است. برای بسیاری از بازدید کنندگان، یک سفر به عرشه مشاهده در طبقه 124 در اینجا باید انجام در حالی که در شهرستان است. دیدگاه ها در سراسر خط افق شهرستان از این منظر منظره هوایی به سادگی متناوب. تجربه مشاهده عرشه نرم و صاف شامل ارائه چند رسانه ای در دبی و ساختمان از برج خلیفه (تکمیل در سال 2010) قبل از یک آسانسور با سرعت بالا شما whizzes تا عرشه مشاهده برای کسانی که نماهای 360 درجه در سراسر آسمان خراش را به بیابان در یک طرف و اقیانوس از سوی دیگر. بازدیدکننده داشته است شب به خصوص با عکاسان محبوب به دلیل معروف شهرستان چراغ چشم انداز دبی است. خرید برج خلیفه خود را "در بالای" بلیط ورودی در پیشبرد برای جلوگیری طولانی خط یو پی اس، به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید در تعطیلات آخر هفته.

2- مرکز خرید

بازار دبی مرکز برتر این شهرستان است و ورود به برج خلیفه و همچنین دبی آکواریوم فراهم می کند. همچنین یک زمین اسکی روی یخ، منطقه بازی و پیچیده سینمای اگر شما به دنبال برای گزینه های سرگرمی بیشتر وجود دارد. خرید و غذا خوردن بی پایان است و تقریبا همیشه رویدادهای خاص مانند موسیقی و مد نشان می دهد زندگی می کنند در مرکز وجود دارد. معروف ترین این ها سالانه جشنواره خرید دبی در ژانویه و فوریه و جشنواره شگفت آور تابستان دبی در ژوئیه و اوت.

3- آکواریم دبی

یکی از جاذبه های توریستی بالا در شهرستان، دبی آکواریوم در خانه 140 گونه از حیات دریایی را در مخزن بزرگ به حالت تعلیق در طبقه همکف از بازار دبی. و همچنین مشاهده رایگان از مرکز، اگر شما وارد باغ وحش زیر آب، شما می توانید از طریق تونل آکواریوم راه رفتن.فعالیت های مختلف به شما کمک کند بررسی دقیق تر در زندگی دریا را دریافت کنید. شیشه ای تورهای قایق پایین (در بالای مخزن) به خصوص محبوب هستند. غواصی قفس و فعالیت های غواصی کوسه نیز در ارائه هستند.

 

تور لحظه آخری دبی